KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15728058
nr 1572 8058
John Thorgren
(1918-2000), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 68. Olja på duk, "Abisko", yttermått inklusive ram: 35x48cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 19:47:13
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
John Thorgren
Läs mer om John Thorgren